Nasze marki

MARYNARKI, GARNITURY, KURTKI, PŁASZCZE, KOSZULE, SPODNIE JEANS,
DZIANINY, T-SHIRTY ,BIELIZNA I DODATKI SPRZEDAŻ ZNANYCH MAREK W OUTLECIE
PIERRE CARDIN.

Pierre Cardin to żywa legenda światowej mody haute couture. To jeden z najsłynniejszych uczniów Christiana Diora. Jego awangardowy styl, zabawa krojem i kolorem zjednała mu wielbicieli na całym świecie.

Znakiem „Pierre Cardin” oznaczana jest cała gama produktów, gdyż wielkim marzeniem projektanta było podarowanie światu przedmiotów charakteryzujących się wysokiej klasy designem. Marka Pierre Cardin od lat jest konsekwentnie przeznaczana dla mężczyzn ceniących sobie elegancję najwyższej próby. Zaspokaja gusta najbardziej wymagających nie tylko designem, ale i jakością wykonania.

Proponujemy Państwu różnorodne modele marynarek, spodni, garniturów, kurtek, koszul,swetrów, dzianin, jeansów oraz inne dodatki w naszych sklepach oraz w wyprzedaży w Outlecie w Poznaniu.

Modnie na czasie, naprawdę będąc w dżinsowym stroju i pokazując się w idealnym kroju bez bycia uważanym za przesadę: to są PIONEER AUTHENTIC JEANS dla młodszych mężczyzn i kobiet. Swobodny i nowoczesny na co dzień – żadna inna marka nie przeorganizowała się całkowicie jako znana marka.

Jeśli więc szukasz modnych dżinsów dla mężczyzn i kobiet, a także dopasowanych topów, w PIONEER AUTHENTIC JEANS znajdziesz modne zabezpieczenia i idealne dopasowanie w doskonałym stosunku ceny do jakości

Producent koszul Jupiter Shirt GmbH, z siedzibą w Tirschenreuth, został założony w marcu 2010 roku i rozpoczął swoją pełną działalność 1 października 2010 roku. Jupiter jest teraz marką koszul, która obsługuje wyłącznie wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych w Niemczech i innych krajach europejskich. Jakość, najlepszy stosunek ceny do wydajności, trwałość, niezawodność i wysoki poziom usług wyróżniają odnoszącą sukcesy firmę. Z talentem do trendów i wysokim poziomem pasji, modne koszule są tworzone dla grup docelowych i doprowadzone do punktu.

NASZA MISJA
Jupiter Shirt to średniej wielkości firma z branży odzieżowej. Nasi pracownicy tworzą „modę koszulową ludzi dla ludzi” w siedzibie w Tirschenreuth, w tym cukierników kontraktowych w zagranicznych zakładach produkcyjnych.

Produkujemy modne, zadbane i sportowe koszule dla mężczyzny zorientowanego na modę i świadomego jakości. Osiągnęliśmy znaczenie naszej marki, ponieważ wiemy, że to nie oczekiwania innych, ale osobiste zaangażowanie jest podstawą sukcesu i wzrostu. Jako świadomie holistyczna firma, wykraczamy daleko poza tworzenie udanych kolekcji. Nie tylko oferujemy produkt sam, ale to jest zabawa dla nas, aby szerzyć wartość dodaną „radość życia poprzez dobre samopoczucie” z każdej koszuli.

Możemy zaoferować radość życia, ponieważ produkujemy i żyjemy nimi sami, a tym samym przekazujemy je naszym klientom. Jesteśmy bliskim partnerem i dostawcą usług dla naszych klientów i wspieramy ich, czyniąc ich wymagania naszymi zadaniami i rozwiązując je razem. W ten sposób tworzymy znaczną wartość dodaną. Żyjemy jako część naszego świata, który szanujemy i promujemy jako siebie. Nasze stosunki zewnętrzne kształtują te same wartości, które obowiązują w firmie. Jako ważny pracodawca jesteśmy świadomi naszego społecznego obowiązku dla Tirschenreuth i okolic. Wspólnie ze wszystkimi, pracownikami i partnerami generujemy dochody z korzyścią dla zaangażowanych stron, aby utrzymać rentowność firmy i chronić miejsca pracy. Odzwierciedla to ogólną koncepcję Jupiter Shirt. Obejmuje modę komercyjną, wysoką jakość i kreatywne usługi wspierające naszych klientów we współpracy. Wspólny sukces jest naszym celem.

Specjalista w dziedzinie odzieży sportowej JUPITER łączy design i funkcjonalność w swoich produktach i zapewnia wysokiej jakości odzież. Marka outdoorowa skierowana jest do świadomych mody mężczyzn o sportowym i dorosłym wyglądzie.

JUPITER przywiązuje dużą wagę do dopasowania dla maksymalnego komfortu, specjalnego wykorzystania towarów i wyrafinowanego wykonania. Jedną z mocnych stron marki są funkcjonalne kurtki o dobrych właściwościach nosowych i charakterystycznych kombinacjach kolorystycznych.

REDMOND – to niemiecka, od 2006 r. istniejąca marka dla mężczyzn, specjalizująca się przede wszystkim w produkcji dzianin, koszul, koszulek polo oraz t-shirtów. Kolekcja REDMOND to wygoda, wyśmienita jakość w pondczasowym designie oraz zamiłowanie do detalu. Charakterystycznym dla marki REDMOND są produkty o wysokim standardzie noszenia, wyprodukowane z materiałów naturalnych (bawełna, wełna). Grupą docelową marki REDMONA są klienci, którzy zachowując swoją autentyczność, suwerennie i samodzielnie decydują o stopniu nowoczesności swojej garderoby


Warto jeszcze dodać:

  • w 2011 r. wybudowano własne centrum logistyczne, aby sprostać wymaganiom szybkiego rozwoju marki
  • centralnym punktem kolekcji REDMONDa jest program/kolekcja NOS; ponad 200.000 artykułów dostępnych jest przez cały roku w centrum logistycznym w Oldenburgu. Czas dostawy od momentu zamówienia to 24-48 godz.
  • marka posiada 3 linie: MODERN fit, CASUAL i SLIM fit
  • prewodnim celem brandu jest oferta najlepszego, dostępnego na rynku produktu pod względem stosunku ceny do jakości

Wszystko zaczęło się w 1994 roku. W tym czasie MILESTONE zostało założone w Ingolstadt – w połowie dekady, która miała trwały wpływ na świat mody powinien. Lata dziewięćdziesiąte były pełne kontrastów pod względem stylu. Nawet wtedy specjalista od kurtek położył podwaliny pod co powinien stać się bezprecedensową historią sukcesu. MILESTONE jest dziś znany jako innowacyjna, modna i poręczna marka, stworzył kolekcje dla międzynarodowej klienteli, która oczekuje jakości i perfekcji przy uczciwym stosunku ceny do wydajności.

Pomimo szybkiego rozwoju w następnych latach MILESTONE pozostał wierny swoim zasadom i opierał się na trwałych wartościach. Najlepszym tego przykładem jest charakterystyczna skórzana kurtka będąca hołdem dla tradycyjnego skórzanego rzemiosła. Fakt, że ten styl pojawia się wielokrotnie w aktualnych kolekcjach, jest kolejnym dowodem jego ponadczasowej klasy. Podczas Berlińskiego Tygodnia Mody MILESTONE z powodzeniem prezentuje nowe projekty kurtek dla mężczyzn i kobiet dwa razy w roku
Kolekcje damskie. Marka skierowana jest do pewnych siebie kobiet sportowych i mężczyzn, którzy są niezależni od krótkoterminowych stylów.

Określ trendy w modzie.

Od połowy lat 90. niemiecki producent kurtek MILESTONE reprezentuje idealną symbiozę modnego designu i innowacji technicznych. Nieformalne kroje, żywe materiały, mocne sylwetki i niezwykłe detale charakteryzują kolekcje MILESTONE. Dzięki wiedzy zdobytej przez ponad dwie dekady i wyraźnemu zaangażowaniu w ciągły rozwój, MILESTONE jest obecnie jednym z wiodących producentów kurtek na świecie.

Gate G1 One to międzynarodowa marka z wizją i kreatywnym duchem czasu. Firma jednoosobowa została założona w 2007 roku przez właściciela Ralfa Dröge w Wietmarschen / Lohne w Emsland.

Od początku jasno określone i konsekwentnie realizowane były korporacyjne cele nowoczesności, jakości i funkcjonalności. Oczywiście zawsze koncentrujemy się na: moda musi być przystępna cenowo. Różne modele kurtek są opracowywane w Wietmarschen / Lohne z wieloletnim doświadczeniem i pewnym wyczuciem modnych trendów. Dane dotyczące sprzedaży mówią same za siebie. Gate G1 One szybko stał się międzynarodowy. Po bardzo krótkim czasie Gate G1 One stał się znanym dostawcą odzieży sportowej.

Gate G1 One jest obecnie sprzedawany nie tylko w Niemczech, ale także w wielu krajach Europy. Mamy ambicję stać się jednym z najsilniejszych dostawców w naszym segmencie dzięki Gate G1 One. Nasze bardzo dobre wskaźniki sprzedaży pokazują nam, że już tutaj jesteśmy na dobrej drodze.

Oferowanie klientowi wysokiego stopnia innowacyjności i funkcjonalności z jednej strony, az drugiej strony przekazywanie radości z produktu poprzez dbałość o szczegóły, jest deklarowanym celem Gate G1 One również na przyszłość. Moda outdoorowa dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą Mężczyźni, którzy mają jasno określony cel. Mężczyzn, którzy cenią innowacyjność i kreatywność oraz oczekują funkcjonalności, jakości i komfortu. Dobrze wyposażony zimą z grubo pikowanymi kurtkami, parkami z wypełnieniem puchowym lub ciepłymi wełnianymi płaszczami, a latem ultralekkimi bluzami i kamizelkami. Kurtki Gate G1 One są idealnymi towarzyszami codziennego życia. Podczas gdy kurtki przejściowe można nosić prawie przez cały rok, wiatroszczelne, wodoodporne lub oddychające kurtki funkcjonalne są równie niezbędne.